DARMOWA DOSTAWA

Darmowa dostawa powyżej 400 zł kwoty zakupów

 

GWARANCJA ZWROTÓW

31 dni na zwrot towaru!

 

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Nad bezpieczeństwem płatności czuwa Dot Pay

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Jak pakujemy paczki?

zso klientów nurtuje pytanie: jak zostanie spakowana moja paczka, czy nic się nie stanie w transporcie,czy szkło się nie rozbije? Czy zamówione produkty dotrą do mnie w idalnym stanie?
Szanowni Państwo. Nie ma powodu do obaw. Nasi pracownicy starannie pakują każdą rzecz.

Odzież

Do pakowania używamy oryginalnych opakowań dostarczonych przez firmę kurierską DPD lub stosujemy własne : opakowania foliowe, pudełka ekrowe, nowe, nie zniszczone, z przeznaczeniem właśnie do pakowania wysyłek. Zdarza się, że czasem użyjemy niestandardowej wielkości opakowania, które niekoniecznie będzie nowe, ale zawsze jest przez nas zabezpieczone.

   

 

Szkło

Wszelkie produkty, wymagające specjalnego, bezpiecznego spakowania, jak np. szkło, są owijane w specjalne bąbelkowe folie zabezpieczające przed rozbiciem oraz umieszczane na sztywno kartonie. Karton oklejany jest specjalnym oznaczceniem przesłki szczególnie narażonej na zniszczenie.

   

 

Pozostałe produkty

Większość produktów pakujemy w tradycyjne pudełka tekórowe, nowe, niezniszczone, z przeznaczeniem właśnie do pakowania wysyłek.

   

Staramy się pakować wszystkie produkty tak, aby dotarły do adresata w nienaruszonym stanie. Żadna uwaga naszych Klientów nie zostaje zignorowana – wszystkie bierzemy sobie do serca i nieustannie udoskonalamy nasze procedury pakowania.

Dostępne marki w sklepie