DARMOWA DOSTAWA

Darmowa dostawa powyżej 400 zł kwoty zakupów

 

GWARANCJA ZWROTÓW

31 dni na zwrot towaru!

 

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Nad bezpieczeństwem płatności czuwa Dot Pay

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Fruit of the loom

Fruit of the Loom jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie. Ponad stu sześćdziesięcioletnie doświadczenie powoduje, że ludzie na całym świecie rozpoznają i ufają marce spod znaku owoców.

Ponad trzydzięsci lat temu byliśmy wśród pierwszych marek, które wkroczyły w europejski świat odzieży reklamowej. Dziś nadal cieszymy się dobrą opinią jako lider świetnej jakości odzieży reklamowej, roboczej oraz sportowej.

Powody dla kórych warto odkryć świat odzieży reklamowej Fruit of the Loom.

 

 

 solsSOL's jest partnerem SGS, na świecie wiodących inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Zatem każdy nowy produkt daje podstawę do procesu kontroli jakości przy użyciu substancji chemicznych i badań mechanicznych i technicznych w szczególności. Testy z udziałem substancji chemicznych są określane zgodnie z obowiązującymi przepisami, materiałów stosowanych w procesie produkcji, i zgodnie z zaleceniami toksykologicznych. Badania mechaniczne i techniczne są określone zgodnie z przeznaczeniem artykułów i ich celów i są prowadzone zgodnie ze ściśle określonymi standardami. 

W 2014 roku, SOL'S otrzymał ISO 9001: 2008 standard certyfikacji dla działalności "Tworzenie i projektowanie we Francji promocyjnych produktów sprzedawanych we Francji i za granicą". Niektóre certyfikaty:

ISO CQ Fair Wear

 

 

SitotexFirma SITOTEX istnieje od 1988 roku. Prężnie zajmuje się produkcją dzianin,odzieży sportowej, haftem komputerowym. Posiadamy własną krojownie i szwalnię. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach merek Juki, Orizjo, Tajima, Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani pracownicy, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakości oferowanych przez nas wyrobów.

 

 

james nicholson

 

Dzięki powłoce Teflon® tkanina jest wodoodporna i jednocześnie niepodatna na zabrudzenia. Dzięki temu nie wymaga częstego prania. Coldblack® to specjalna powłoka pokrywająca materiał, ograniczająca pochłanianie promieni słonecznych, a tym samym rozgrzewanie się odzieży w mocnym słońcu. Ciemne tkaniny bez powłoki Coldblack® pochłaniają ciepło. Ciemne tkaniny z powłoką Coldblack® odbijają ciepło. Coldblack® działa także jako zabezpieczenie (filtr 30) przez działaniem promieni ultrafioletowych.

Oddychający, szybkoschnący materiał, wykonany tak aby wilgoć (pot) była szybko usuwana na wewnątrz. Dzięki temu materiał utrzymuje suchość ciała oraz jego temperaturę. W dotyku jak bawełna.

 

BG techDostarcza najwyższej jakosci szklane pamiątki z nadrukiem w tym kufle, kubki, filiżanki, kieliszki, talerze, szklanki i karafki. 

Dostępne marki w sklepie