DARMOWA DOSTAWA

Darmowa dostawa powyżej 400 zł kwoty zakupów

 

GWARANCJA ZWROTÓW

31 dni na zwrot towaru!

 

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Nad bezpieczeństwem płatności czuwa Dot Pay

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

koszulki Reprezentacji Polski, PZPN

W środę 16 marca w Nowym Jorku firma Nike zaprezentowała stroje reprezentacji Polski w których będą występowali na Mistrzostwach Europy we Francji.


koszulki Reprezentacji Polski, PZPN

W środę 16 marca w Nowym Jorku firma Nike zaprezentowała stroje reprezentacji Polski w których będą występowali na Mistrzostwach Europy we Francji. Komplet domowy składa się z białej koszulki i getrów oraz czerwonych spodenek, zestaw wyjazdowy zaś jest jednolicie czerwony.

Cechą charakterystyczną nowych strojów są skrzydła, na koszulce - są one przedstawione jako szary element graficzny stopniowo zmieniający swój odcień. Ma on przypominać rozpościerające się skrzydła orła. Ważnym elementem strojów jest oczywiście godło narodowe - biały orzeł w złotej koronie na czerwonym tle - znajdujący się na lewej piersi. W projektowaniu nowych strojów firma Nike współpracowała z Polską federacją piłkarską gdzie były omawiane szczegóły działań na różnych etapach projektowania. W pracach uczestniczyli również reprezentanci Polski m.in. z Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Kamil Glik czy Łukasz Piszczek. Koszulka domowa posiada białe rękawy oraz kołnierzyk z haftem „Polska”. Na bokach znajdują się element z biało-czerwonego materiału, podwójnie nanoszonego, który w trakcie biegani rozszerza się i zapewnia lepszą wentylację organizmu. Spodenki są czerwone z białymi wstawkami będącymi kontynuacją linii na koszulce. Całość dopełniają getry w kolorze białym, które z tyłu w okolicy łydki posiadają czerwoną grafikę. W obu zestawach najważniejsze było wyeksponowanie narodowych barw oraz symboli. Zostały one wykonane z materiału Dri-FIT.. Dzięki temu są lżejsze o 5% oraz odprowadzają wilgoć o 25% szybciej niż poprzednie koszulki. Dodatkowo zapewniają maksymalną wygodę i nieograniczony zakres ruchów.

 

Kategoria: News

Comment form has been disabled.

Dostępne marki w sklepie